ΕΜΕ Ημαθίας: Βραβεύτηκαν μαθητές που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς «Θαλής», «Μικρός Ευκλείδης», «Υπατία», «Πυθαγόρας» και «Καραθεοδωρή» (βίντεο)

 

Το Παράρτημα Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βράβευσε τους μαθητές που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς: Υπατία, Καραθεοδωρή, Πυθαγόρας, Θαλής και Μικρός Ευκλείδης κατά τα έτη 2019, 2020, 2021 και 2022. 

Η τελετή βράβευσης πραγματοποιήθηκε το απόγευμα του Σαββάτου στο Εκκοκιστήριο Ιδεών. Κεντρικοί ομιλητές ήταν ο Ιωάννης Τυρλής, Γ.Γ. Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας και Δρ Πανεπιστημίου Αθηνών, ο οποίος θα ανέπτυξε το θέμα «Μαθηματικοί Διαγωνισμοί» και ο Ανδρέας Πούλος, Δρ Διδακτικής των Μαθηματικών Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης , ο οποίος ανέπτυξε το θέμα « Προβλήματα για διασκέδαση και προβλήματα για το κέρδος». 

ΕΜΕ Ημαθίας - Βράβευση μαθητών (18/6/2022)

 

Για να δείτε φωτογραφίες, πατήστε πάνω στην εικόνα:

ΕΜΕ Ημαθίας: Βραβεύτηκαν μαθητές που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς «Θαλής», «Μικρός Ευκλείδης», «Υπατία», «Πυθαγόρας» και «Καραθεοδωρή»  - MyAlbum

 

Οι μαθητές που βραβεύτηκαν: 

ΥΠΑΤΙΑ 2019-2020

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

Ασίκη

Ευθυμία

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2

Βράκα

Αναστασία

Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

3

Γεωργιάδης 

Ορέστης

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

4

Γκοντοπούλου

Ελισάβετ

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

5

Γκούντρας

Δημήτριος

2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

6

Ευθυβουλίδης

Νικόλας 

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

7

Θεοχαρόπουλος

Τηλέμαχος

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

8

Ιωσηφίδου

Δέσποινα

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

9

Ιωσηφίδου

Αντωνία

Γ/ΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

10

Κακαγιάννη

Σοφία

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

11

Κακαγιάννης

Χρήστος

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

12

Καραμίχος

Ιωάννης

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

13

Λιόλιος

Γεώργιος 

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

14

Μουρατίδης

Βασίλειος

Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

15

Μπίζου

Στυλλιανή

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

16

Νέτσιου

Μαγδαληνή

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

17

Ξυλοκαγιάννης

Βασίλειος

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

18

Παντελίδου

Αντιγόνη

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

19

Παπαδόπουλος

Λάμπρος

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

20

Πίτσης

Αντώνιος

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

21

Πουλιόπουλος

Πασχάλης

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

22

Ρέμπελου

Νόνη

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

23

Σακαλή  

Σταυρούλα

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

24

Σαλαμάνης

Δημήτριος

2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

25

Σαραφαντώνη

Φανή

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

26

Στεργίου

Μαρία

1ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

27

Σωτηριάδης  

Θεόδωρος

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

28

Τάνης

Στέργιος

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

29

Τσιάτσιου 

Λυδία

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

30

Τσιφλίδης

Ευστάθιος

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

31

Φωτιάδου

Φωτεινή

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

32

Χρυσοχόου

Ανδρέας

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

33

Χωλίδου

Σοφία

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ


 

ΥΠΑΤΙΑ 2021-2022

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

  1.  

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΒΟΓΙΑΤΖΗ

ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΓΚΟΓΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΔΑΣΙΟΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΕΜΒΑΛΩΜΑΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΖΗΣΗ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΖΟΥΚΗ

ΔΑΝΑΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΘΕΜΕΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

  1.  

ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΑΡΑΤΡΟΥΠΚΟΣ

ΙΑΣΩΝΑΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΡΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΑΤΣΟΥΚΑ 

ΟΛΓΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΣΤΡΑΤΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ 

ΝΕΦΕΛΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ

ΔΡΟΣΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΝΟΥΛΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΝΤΟΒΑ

ΦΑΙΔΡΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΠΑΡΙΣΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΑΤΣΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ 

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΡΟΤΣΙ 

ΓΙΟΥΕΝΤΖΙ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΤΖΑΤΖΑΝΑ 

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΤΖΗΤΖΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΤΟΥΜΠΑ

ΑΘΗΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΤΣΙΤΕΡΙΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ 

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΣΤΑΥΡΟΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΧΟΛΕΒΑ

ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ


 

ΘΑΛΗΣ 2020-2021

 

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

1

ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

3

ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

5

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

 

ΘΑΛΗΣ 2021-2022

 

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

1

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

3

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΣΟΦΙΑ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

4

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

5

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

6

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

7

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΗΛΙΑΝΑ

5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΩΣΤΑΚΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΑ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

9

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

10

ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ





 

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2021

 

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

  1.  

 

ΒΛΑΟΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ 

ΧΡΗΣΤΟΣ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΚΟΣΟΓΛΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-Ν. ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΖΗΣΕΚΑ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΖΟΥΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΚΟΛΟΚΑΤΣΗ

ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

7o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΜΠΑΛΑΣΗΣ

ΛΟΥΚΑΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΔΑΓΚΟΥΛΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΖΟΥΚΗ

ΔΑΝΑΗ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Βέροιας

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΤΖΑΤΖΑΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  1.  

ΖΗΣΕΚΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1.  

ΚΟΣΟΓΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1.  

ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1.  

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ

ΕΥΘΥΜΙΑ

1ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1.  

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ

ΗΛΙΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1.  

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ

ΑΜΑΛΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1.  

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1.  

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1.  

ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ





 

ΜΙΚΡΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2022

 

α/α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΜΗΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

  1.  

ΑΖΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

Ε1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΑΜΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΑΡΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

04ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΑΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΑΣΒΕΣΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΒΙΣΑΡΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Ε

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

  1.  

ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΑΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΤ

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

04ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΚΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΓΚΑΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΣΤ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

  1.  

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΙΣΤΙΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΔΑΛΙΓΚΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΤ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

  1.  

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

  1.  

ΔΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε

ΝΗΣΙΟΥ

  1.  

ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΔΕΛΗΣΑΒΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  1.  

ΔΟΥΜΑ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

01ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΖΑΛΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΖΗΣΕΚΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΖΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΖΟΥΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΘΕΜΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΝΤΙΝΟΟΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

01ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΑΡΑΤΖΑ ΒΕΛΒΕΤ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  1.  

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  1.  

ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΙΡΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Ε

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

Ε

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΛΑΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

Ε

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΛΕΚΑ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ

ΣΤ

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

  1.  

ΜΑΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

  1.  

ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

ΝΗΣΙΟΥ

  1.  

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΣΤ

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  1.  

ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ- ΚΥΨΕΛΗΣ

  1.  

ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

04ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΜΠΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

ΑΓΚΑΘΙΑΣ- ΚΥΨΕΛΗΣ

  1.  

ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΣΤ

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Ε

ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ

  1.  

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  1.  

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΤ

04ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΠΑΣΑΜΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΑΣΙΝΤΕΛΗ ΟΛΓΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

  1.  

ΠΕΛΤΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΕΤΚΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ

ΣΤ

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ε2

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

  1.  

ΣΑΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  1.  

ΣΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΣΙΦΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ

Ε

ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ

  1.  

ΣΚΙΠΕΤΑΡΙΟΥ ΑΡΕΤΗ

Ε

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Ε

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

  1.  

ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Ε

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

Ε

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

  1.  

ΣΤΕΦΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

  1.  

ΤΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΣΤ

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤ

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  1.  

ΤΖΙΩΝΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΤΟΠΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΤΣΙΟΜΠΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  1.  

ΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  1.  

ΤΣΟΡΑΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  1.  

ΦΕΝΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΦΛΩΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΣΤ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

  1.  

ΦΟΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

  1.  

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΑΝΝΑ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  1.  

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  1.  

ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Ε

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

  1.  

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ