Μελίκη: Πραγματοποιήθηκε ο αγώνας δρόμου «Σωτήρης Περτσιούνης» 2016

 

Την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2016 διεξήχθει, στη Μελίκη Ημαθίας, ο αγώνας δρόμου με την επωνυμία «ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΡΤΣΙΟΥΝΗΣ». Οι αθλητές στίβου του Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας έδωσαν το παρών στους αγώνες και πραγματοποίησαν πολύ καλές εμφανίσεις.

 

600 μ. Αγοριών Μίνι: 

1ος  Αθανασάκης Παναγιώτης  2.14.11

7ος  Λιούλιας Νίκος  2.41.9

10ος  Γουδώνης Χρήστος  2.45.0

11ος  Μεταξόπουλος Άλκης  2.47.0

12ος  Κοσμίδης Δημήτριος  2.48.6

14ος  Ακριβόπουλος Δημήτριος

15ος  Ιωαννίδης Κώστας

18ος  Νέστωρας Θεόδωρος

24ος  Κουντουράς Γιώργος

27ος Χριστογιάννης Δημήτριος

28ος  Ανάστος Γιώργος

32ος  Χριστογιάννης Αχιλλέας

33ος  Ζησιός Αριστοτέλης

35ος  Τολίκας Κωνσταντίνος

38ος  Γεωργίου Παύλος

45ος  Παπαδόπουλος Αναστάσιος

 

600 μ. Κοριτσιών Μίνι:

5η  Γραμματικοπούλου Αντωνία 2.44.6

8η  Καραγιώργου Στεργιανή  2.47.5

9η  Κουκουτέγου Χρύσα  2.47.8

10η  Παπαδημητρίου Δημοσθενία  2.49.0

11η  Σαρόγλου Άσπα 2.51.0

12η  Λύχνα Ελένη 2.52.3

16η  Γκαλίτσιου Ευαγγελία

17η  Ιωσηφίδου Δέσποινα

18η  Τσανακτσίδου Ραφαηλία

19η Κοσμίδου Όλγα

23η Γκαλίτσιου Δέσποινα

24η  Βρανά Μαρία

29η  Αραμπατζή Άννα

32η  Μελιοπούλου Ευαγγελία

39η  Κυρατλίδου Παναγιώτα

47η  Αραμπατζή Κατερίνα

 

1000 μ. ΠΠ Β’ Αγοριών:

4ος  Παπανικολάου Δημήτριος 3.39.0

5ος  Λαβαγκότης Νικόλαος 3.41.7

8ος  Κουμπουλίδης Δημήτριος 3.44.5

9ος  Αποστολίδης Γιώργος 3.45.6

10ος  Φουρκιώτης Νικόλαος 3.48.9

11ος  Εμμανουηλίδης Αλέξανδρος 3.52.3

14ος  Ζησιός Αθανάσιος 3.55.5

15ος  Κωτσιάντης Αλέξανδρος 3.56.1

 

1000 μ. ΠΚ Β’ Κοριτσιών:

2η  Μελικιώτη Ιωάννα 3.58.3

6η  Καραγιώργου Αθηνά 4.05.1

7η  Αραμπατζή Ελένη 4.06.9

14η  Τζήμα Δέσποινα- Ολυμπία  4.22.0

17η  Βασιλάκη Ελευθερία  4.33.0

21η  Μαγαλιού Αναστασία 4.40.6

22η  Νέστορα Ιωάννα 4.44.5

 

3000 μ. ΠΠ Α’:

8ος  Μαγαλιός Κωνσταντίνος 12.43.80

11ος  Δημητρόπουλος Γιώργος  12.49.00

 

2000 μ. ΠΚ Α’:

1η  Ιωαννίδου Ελένη  8.38.60

2η  Πίσσα Αντωνία  9.44.00

3η  Μελιοπούλου Γιαννούλα  9.48.00

5η  Αθανασάκη Ρεβέκκα 9.55.10

12η  Φωτοπούλου Μαρία 10.16.80

14η  Μήτσιου Σοφία 10.23.40

 

3000 μ. Παίδων:

4ος  Βλάχος Γιώργος  12.14.00

 

5000 μ. Ανδρών:

2ος  Κουκουτέγος Αντώνης 20.46.10

7ος  Τσαρτσάνης Δημήτριος  29.18.50

 

5000 μ. Γυναικών:

2η  Τσιπροπούλου Αναστασία  29.18.20

 

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ