Παιδικά ρούχα - Πακέτα Βάπτισης Papillonkids.gr

Χάντμπολ: Φιλική ήττα για την Εθνική εφήβων από την αντίστοιχη της Σερβίας (φωτο,βίντεο) - Handball: Friendly defeat for the National Teen team of Greece by the team of Serbia (photos,video)

Φιλική ήττα γνώρισε η Εθνική Εφήβων της Ελλάδας από την αντίστοιχη ομάδα της Σερβίας στον πρώτο αγώνα που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Παρασκευής 28/12 στη Βέροια.

Ο αγώνας δόθηκε στα πλαίσια της προετοιμασίας των ομάδων και η εθνική ομάδα ήρθε αντιμέτωπη με την παραδοσιακή δύναμη στον χώρο του χάντμπολ, την ομάδα της Σερβίας.

Πριν την έναρξη του φιλικού αγώνα, έγινε η παρουσίαση των συνθέσεων και ακούστηκαν οι εθνικοί ύμνοι και των δυο ομάδων.

Για την ιστορία, το ημίχρονο έληξε 16-19 και το τελικό σκορ με 28-34 υπέρ της φιλοξενούμενης ομάδας.

Ο δεύτερος φιλικός αγώνας θα διεξαχθεί αύριο (29/12/18) στο Φιλίππειο Γυμναστήριο στις 18:00.

Για να δείτε φωτογραφίες πατήστε πάνω στην εικόνα - For pictures, click on the picture above

Χάντμπολ: Φιλική ήττα για την Εθνική εφήβων από την αντίστοιχη της Σερβίας

Εθνική εφήβων Ελλάδας - Σερβίας 28-34 φιλικό - χαντμπολ - 1ο ημίχρονο 28/12/2018

Handball: Friendly defeat for the National Teen team of Greece by the team of Serbia (photos,video)

Greece's National Teen was defeated by Serbia's team in the first match held on Friday afternoon on 28/12 in Veria.

The game was given to prepare the teams and the national team of Greece was confronted with the traditional handball team, the Serbian team.

Before the beginning of the friendly match, the compositions were presented and the national hymns of both groups were heard.

For the history, the half-time ended 16-19 and the final score with 28-34 in favor of the Serbian team.

The second friendly match will be held tomorrow (29/12/18) at 18:00 in the same place.