Παιδικά ρούχα - Πακέτα Βάπτισης Papillonkids.gr

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 18ης αγωνιστικής (10/2)

 

1ος όμιλος
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου  0-1

Αετός Ορφανού – Αλέξανδρος Κιλκίς  0-0

Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός  1-0

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΑΕ Καλαμπακίου  0-1

Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης  0-0

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  3-3

Ασπίδα Ξάνθης – Ορφέας Ξάνθης  0-2

 

Βαθμολογία
1 Νέστος Χρυσούπολης 46
2 Καβάλα 42
3 Αετός Ορφανού 32
4 Απόλλων Παραλιμνίου 30
5 Πανσερραϊκός 29

6 Άρης Αβάτου 28
7 Ορφέας Ξάνθης 28
8 Κεραυνός Πέρνης 27
9 Αλέξανδρος Κιλκίς 26
10 ΑΕ Καλαμπακίου 19
11 Εθνικός Αλεξ/πολης 12
12 Εθνικός Σιδηροκάστρου 10
13 ΠΑΟΚ Κοσμίου 10
14 Ασπίδα Ξάνθης 10

 

2ος όμιλος
Βέροια – ΠΑΟ Κουφαλίων  3-0

Άρης Παλαιοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων  0-0

Αλμωπός Αριδαίας – Μελιτέας Μελίτης  3-0

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αγροτικός Αστέρας  0-2

ΠΟ Τριγλίας – Εδεσσαϊκός  1-0

Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Γιαννιτσά  1-1

Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς  2-3

 

Βαθμολογία
1 Βέροια 39
2 Άρης Παλαιοχωρίου 39
3 Νίκη Αγκαθιάς 36
4 ΠΟ Τριγλίας 34
5 Εδεσσαϊκός 30
6 Αγροτικός Αστέρας 28
7 Αλμωπός Αριδαίας 28
8 Μακεδονικός 24
9 ΑΣ Γιαννιτσά 23
10 Ολυμπιακός Κυμίνων 17
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 13
12 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
13 Ερμής Αμυνταίου 11
14 Μελιτέας Μελίτης 5

 

3ος όμιλος
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Φούφα  1-1

ΑΟ Φλωριάδας – Γρεβενά Αεράτα  0-3 α.α.

Θεσπρωτός – Μακεδονικός Σιάτιστας  0-0

ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός  2-0

Τηλυκράτης – Σούλι Παραμυθιάς  0-1

Κρόνος Αργυράδων – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  3-1

Ρεπό : Θρίαμβος Σερβανιών

 

Βαθμολογία

1 Μακεδονικός Φούφα 34
2 Κρόνος Αργυράδων 33
3 ΑΕ Λευκίμμης 31
4 Ναυπακτιακός 29
5 Σούλι Παραμυθιάς 29
6 Θεσπρωτός 28
7 Αχέρων Καναλακίου 28
8 Τηλυκράτης 24
9 Θρίαμβος Σερβιανών 21
10 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 20
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 13
12 Γρεβενά Αεράτα 5
13 ΑΟ Φλωριάδας -4

 

4ος όμιλος
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων  1-0

ΓΣ Αλμυρού – Οικονόμος Τσαριτσάνης  0-1

Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας  1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΣ Μετέωρα  3-3

ΑΟ Στυλίδας – Ολυμπιακός Βόλου  0-2

Φωκικός – Πιερικός  2-3

Θησέας Αγριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας  3-0 α.α.

 

Βαθμολογία
1 Νίκη Βόλου 50
2 Ολυμπιακός Βόλου 47
3 ΑΣ Μετέωρα 33
4 Αστέρας Ιτέας 31
5 Θησέας Αγριάς 26
6 ΑΟ Σελλάνων 25
7 ΓΣ Αλμυρού 23
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 23
9 Πιερικός 22
10 Απόλλων Μακρυχωρίου 21
11 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 19
12 ΑΟ Στυλίδας 17
13 Φωκικός 13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας -5

 

5ος όμιλος
Ιωνικός – Ατρόμητος Πειραιά  5-0

Εθνικός – ΑΟ Επισκοπής  0-1

ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Παλαιόχωρας  1-3

Αμπελακιακός – Ατσαλένιος  0-0 

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΟΦ Ιεράπετρας  2-1

Γιούχτας – Προοδευτική  2-0

Ρεπό : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

Βαθμολογία
1 Εθνικός 34
2 Γιούχτας 33
3 ΟΦ Ιεράπετρας 32
4 Ιωνικός 32
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 26
6 ΑΟ Επισκοπής 25
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 20
8 Προοδευτική 19
9 Αμπελακιακός 18
10 Ατσαλένιος 17
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 14
12 Ατρόμητος Πειραιά 9
13 ΑΕ Νεάπολης 9

 

6ος όμιλος
Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Ρόδου  1-2

Διαγόρας Βραχνέικων – Πανομβριακός  3-0

Ιάλυσος – Θύελλα Ραφήνας  2-0

Αχαρναϊκός – Πανηλειακός  0-0

Παναιγιάλειος – Φοίβος Κρεμαστής  (11/2)

Παλληνιακός – ΠΑΟ Βάρδας  0-1

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

 

Βαθμολογία
1 Ιάλυσος 44
2 Διαγόρας Ρόδου 38
3 ΠΑΟ Βάρδας 30
4 Παλληνιακός 26
5 Θύελλα Ραφήνας 25
6 Πανηλειακός 24
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 18
8 Νίκη Τραγανού 18
9 Αχαρναϊκός 17
10 Πανμοβριακός 16
11 Παναιγιάλειος 14
12 Φοίβος Κρεμαστής 11
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

 

7ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΠΑΣ Κόρινθος – Χαραυγιακός  0-1

Απόλλων Ερέτριας – Άγιοι Ανάργυροι  2-5

Καλλιθέα – Άγιος Ιερόθεος  2-0

Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός  1-0

Αιολικός – Ηλυσιακός  2-1

Αιγάλεω – ΑΟ Χαλκίς  1-0

 

Βαθμολογία
1 Αιγάλεω 41
2 Ηλυσιακός 30
3 Αιολικός 28
4 Άγιοι Ανάργυροι 24
5 Πανθηραϊκός 23
6 Άγιος Ιερόθεος 20
7 Θύελλα Καμαρίου 20
8 Χαραυγιακός 17
9 Καλλιθέα 16
10 Κόρινθος 16
11 ΑΟ Χαλκίς 15
12 Απόλλων Ερέτριας 6

 

8ος όμιλος
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Ερμιονίδας  2-0

Πάμισος – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-2

Ένωση Λέρνας – ΑΟ Εικοσιμίας  5-0

Μανδραϊκός – ΑΟ Υπάτου  0-0

Παναρκαδικός – Παναργειακός  2-1

ΑΟ Κατασταρίου – Ασπρόπυργος  2-2

Καλαμάτα – ΑΕ Πελλάνας  3-1

 

Βαθμολογία
1 Καλαμάτα 48
2 Ασπρόπυργος 42
3 Παναργειακός 36
4 ΑΟ Κατασταρίου 29
5 ΑΕ Ερμιονίδας 29
6 ΑΕ Πελλάνας 26
7 ΑΟ Υπάτου 26
8 Παναρκαδικός 24
9 Αστέρας Βλαχιώτη 23
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 23
11 Μανδραϊκός 21
12 Ένωση Λέρνας 15
13 Πάμισος Μεσσήνης 7

14 ΑΟ Εικοσιμίας 1

 

www.sportsup.gr

 

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ