Παιδικά ρούχα - Πακέτα Βάπτισης Papillonkids.gr

Δήμος Βέροιας: Οι συνδυασμοί κομμάτων και τα εκλογικά τμήματα για τις Εθνικές εκλογές

 

Την 7η Ιουλίου 2019 ημέρα Κυριακή και από ώρα 07.00 έως ώρα 19.00 : 
Θα διεξαχθεί στην εκλογική περιφέρεια του Δήμου Βέροιας η ψηφοφορία για την ανάδειξη τεσσάρων (4) Βουλευτών του Νομού Ημαθίας και των Βουλευτών Επικρατείας για το Εθνικό Κοινοβούλιο από τον πίνακα υποψηφίων της εκλογικής περιφέρειας Ημαθίας, όπως αυτοί ανακηρύχθηκαν από το Α΄ Τμήμα του Αρείου Πάγου και κοινοποιήθηκαν με την ανωτέρω απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Ημαθίας από τους εξής συνδυασμούς κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:


Α. Για την εκλογική περιφέρεια Ημαθίας οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1.  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
2.  ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3.  ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Γεωργίου
4. ΟΥΡΣΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του Θεοδώρου
6. ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χαράλαμπου
 
β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
1.  ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φωτίου
2.  ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Γεωργίου
3.  ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
4.  ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Δημητρίου
5.  ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στέργιου
6. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Γεωργίου

 γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1.  ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
2.  ΕΥΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Παύλου
3.  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4.  ΚΕΪΣΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Αντωνίου
5.  ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
6.  ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα - Κίνημα Δημοκρατών
Σοσιαλιστών - Ανανεωτική Αριστερά - Προοδευτικό Κέντρο - "ΕΔΕΜ" – Κινήσεις Πολιτών)
1.  ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηρακλή
2.  ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
3.  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου
4.  ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
5.  ΤΟΡΟΡΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
6.  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Βασιλείου

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1 . ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
2.  ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
3.  ΣΟΦΡΟΝΩΦ - ΤΑΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Ελευθέριου
4.  ΤΣΙΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Ιωάννη
5.  ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του Παύλου
6.  ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Μιχαήλ

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1.  ΑΚΕΨΩΜΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Εμμανουήλ
2.  ΒΕΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου
3.  ΓΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αδάμ
4.  ΔΙΜΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
5.  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αριστείδη

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
1 . ΛΑΧΑΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Κωνσταντίνου

η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την
ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής
Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
2. ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Μιχαήλ
3. ΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του Αντωνίου

θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
1.  ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2.  ΖΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
3.  ΠΡΟΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4.  ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ανέστη
5.  ΤΣΑΠΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΑΡΟΛΙΝΑ) του Γεωργίου

ι. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Περικλή
2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
3.  ΜΠΑΝΤΩΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΤΡΕΜΠΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
5. ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σταύρου
6. ΨΑΘΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου

ια. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)
1 . ΜΩΡΑΪΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

Ιβ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ - ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1 . ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ

ιγ. Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα
πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ
ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)
1.  ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του Αλέξιου
2.  ΚΑΛΟΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου
3.  ΠΛΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ζαφειρίου
4. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φιλίππου

 

ιδ. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1.  ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
2.  ΚΟΥΦΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Νικολάου
3.  ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου

ιε. ΜέΡΑ25
1.  ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ελευθερίου
2.  ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
3.  ΤΟΡΝΑΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Αριστείδη
4.  ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΗ (ΛΙΝΑ) του Θεόδωρου

ιστ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1.  ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
2.  ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
3.  ΚΑΝΤΣΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Βλαδίμηρου
4.  ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Παναγιώτη

Ιζ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
1 . ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωακείμ
……………………………………………………………………………


Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας :

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1.  ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου
2.  ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
3.  ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
4 . ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου
5.  ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
6.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝ - ΠΑΝ) του Δημητρίου
7.  ΜΟΣΚΩΦ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηρακλή
8.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου
9.  ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου
10.  ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Απόστολου
11.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου
12.  ΓΑΛΑΝΑΚΗ - ΚΟΥΒΕΛΑ ΡΕΑ του Εμμανουήλ

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
1.  ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Όθωνος
2.  ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη
3.  ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
4.  ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου
5.  ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
6.  ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
7.  ΓΚΑΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Χρήστου
8.  ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευαγγέλου
9.  ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Δημητρίου
10. ΛΟΪΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αναστασίου
11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου
12. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

β. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1.  ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του
Ροβέρτου - Τιμόθεου - Χριστόφορου
2.  ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
3.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα
4.  ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου
5.  ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου
6.  ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΚΟΝΙΩ του Αποστόλου
7.  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου
8.  ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου
9.  ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Μαυρουδή
10. ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Ιωάννη
11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
12. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

γ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα - Κίνημα Δημοκρατών
Σοσιαλιστών - Ανανεωτική Αριστερά - Προοδευτικό Κέντρο - "ΕΔΕΜ" – Κινήσεις Πολιτών)
1.  ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
2.  ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά
3.  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
4.  ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
5.  ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ανέστη
6.  ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου
7.  ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού
8.  ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου
9.  ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου
10. ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή
11. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου
12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανέστη

δ. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1.  ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
2.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
3.  ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4.  ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη
5.  ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ του Νίνο
6.  ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου
7.  ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
8.  ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου
9.  ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
10.  ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου
11.  ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη
12. ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέργιου

ε. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1.  ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ιωάννη
2.  ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
3.  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
4.  ΑΛΜΠΑΚΡΙ ΑΝΟΥΑΡ του Μουζαφάρ
5.  ΛΑΣΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου
6.  ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
7.  ΑΝΝΙΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος
8.  ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου
9.  ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΘΩΜΑΪΔΑ του Χρήστου
10 . ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη

στ.  ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την
ΑΝΑΤΡΟΠΗ - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής
Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
1.  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
2.  ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
3.  ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
4.  ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
5.  ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου
6.  ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου
7.  ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου
8.  ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν
9.  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
10.  ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
11.  ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου
12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

ζ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
1.  ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του Παναγιώτη
2.  ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
3.  ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
4.  ΜΟΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

η. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1.  ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου
2.  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη
3.  ΒΡΟΥΣΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
4.  ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
5.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη
6.  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου
7.  ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου 
8.  ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη
9.  ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μάριου
10.  ΜΠΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
11.  ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη
12.  ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου

θ. Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα
πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ
ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)
1.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος
2.  ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φανουρίου
3.  ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
4.  ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου
5.  ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου

ι. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1.  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεόδωρου
2.  ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Βασιλείου
3.  ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
4.  ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου
5.  ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
6.  ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου
7.  ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη
8.  ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Έκτορα
9.  ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΤΙΝΑ) του Γεωργίου
10.  ΤΟΛΙΟΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη
11.  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
12.  ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
 
ια. ΜέΡΑ25
1.  ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού
2.  ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κοσμά
3.  ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου
4.  ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
5.  ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
6.  ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου
7.  ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
8.  ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ανδρέα
9.  ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
10.  ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
11.  ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) του Διονυσίου
12.  ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

ιβ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1.  ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
2.  ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Στέργου
3.  ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου - Ελευθερίου

ιγ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
1.  ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
2.   ΔΟΓΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ιωάννη
3.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
4.  ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ - ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του Μαργαρίτη
5.  ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
6.  ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Νικολάου

 

Α) Τα εκλογικά τμήματα και τα καταστήματα ψηφοφορίας της εκλογικής περιφέρειας του Δήμου Βέροιας, στα οποία θα ψηφίσουν στις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης  Ιουλίου 2019 για την ανάδειξη Βουλευτών του Ελληνικού Κοινοβουλίου, οι εκλογείς που είναι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Δήμου Βέροιας και στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 (Στρατιωτικοί, Ελληνική Αστυνομία, Πυροσβεστικό Σώμα).

Β) Τα ειδικά εκλογικά τμήματα και τα καταστήματα ψηφοφορίας στα οποία θα ψηφίσουν, στις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης  Ιουλίου 2019 για την ανάδειξη Βουλευτών του Ελληνικού Κοινοβουλίου οι εκλογείς που είναι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους ετεροδημοτών και διαμένουν στην εκλογική περιφέρεια Ν. Ημαθίας,

ως κατωτέρω :


 

Α) Εκλογείς που είναι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Δήμου Βέροιας:

 

Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

94

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ

Από : ΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΚΟΧ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΔΙΑΒΑΤΟΥ
2η αίθουσα δεξιά 

ΙΣΟΓΕΙΟ

95

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ

Από : ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΣΔΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΔΙΑΒΑΤΟΥ
3η αίθουσα δεξιά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

96

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ

Από : ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΔΙΑΒΑΤΟΥ
1η αίθουσα αριστερά 

ΙΣΟΓΕΙΟ

97

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

Από : ΑΒΡΑΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
1η αίθουσα αριστερά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

98

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

Από : ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΨΑΡΑ ΜΑΡΘΑ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
2η αίθουσα αριστερά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

99

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

Από : ΑΖΝΑΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
Εως : ΛΥΚΟΒΙΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ            Ν. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   2η αίθουσα δεξιά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

100

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

Από : ΜΑΤΑΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ
Εως : ΨΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ            Ν. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
1η αίθουσα αριστερά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

101

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΑΒΔΑΡΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ              Δ'τάξη δεξιά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

102

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΒΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΔΑΡΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ              Ε'τάξη δεξιά 

ΙΣΟΓΕΙΟ

103

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
Εως : ΚΑΛΠΑΧΤΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ 

1η αίθουσα δεξιά

104

ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εως : ΚΟΥΙΡΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ

2η αίθουσα αριστερά

105

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΚΟΥΚΙΑ ΜΙΚΕΛ
Εως : ΜΑΡΤΙΝΗ ΕΛΕΝΗ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ                    1η αίθουσα δεξιά 

ΙΣΟΓΕΙΟ

106

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
Εως : ΟΥΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ                    2η αίθουσα αριστερά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

107

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΠΑΓΟΥΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
Εως : ΡΩΣΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 2η αίθουσα δεξιά                     1ος ΟΡΟΦΟΣ

108

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΤΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 3η αίθουσα δεξιά                        1ος ΟΡΟΦΟΣ

109

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΤΕΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Εως : ΤΣΙΝΑΦΟΥΡΝΙΩΤΟΥ ΔΑΦΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 4η αίθουσα δεξιά                      1ος ΟΡΟΦΟΣ

110

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΤΣΙΟΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ    1η αίθουσα αριστερά         1ος ΟΡΟΦΟΣ

111

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

Από : ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ
Εως : ΛΑΤΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 

1η αίθουσα
αριστερά του διαδρόμου

112

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

Από : ΜΑΛΑΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εως : ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 

2η αίθουσα
αριστερά του διαδρόμου

113

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

Από : ΡΟΥΜΠΑΗΛΟ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
Εως : ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 

αίθουσα
στο βάθος του διαδρόμου

114

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ

ΒΕΡΓΙΝΑΣ

Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ
1η αίθουσα αριστερά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

115

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ

ΒΕΡΓΙΝΑΣ

Από : ΚΕΡΧΑΝΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΑ
Εως : ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ
2η αίθουσα αριστερά

 ΙΣΟΓΕΙΟ

116

ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΕΡΓΙΝΑΣ

ΒΕΡΓΙΝΑΣ

Από : ΝΤΟΒΑ ΕΥΘΑΛΙΑ Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

 1η αίθουσα δεξιά 

ΙΣΟΓΕΙΟ

117

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ

ΜΕΤΟΧΙΟΥ

Από : ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΨΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΟΧΙΟΥ

118

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ

Από : ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ
1η αίθουσα νοτιοδυτικά

119

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ

Από : ΝΑΤΣΟΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
Εως : ΧΩΡΑΦΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ
2η αίθουσα νοτιοδυτικά

120

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Από : ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΣΥΚΕΑΣ
1η αίθουσα δεξιά

121

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Από : ΜΑΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
Εως : ΧΙΝΤΣΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΕΑΣ
2η αίθουσα αριστερά

122

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΑΒΕΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εως : ΑΣΤΑΝΑΣΤΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

3ο & 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ                       ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 1         Απ. Παύλου 1 ΒΕΡΟΙΑ

123

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΑΤΑΛΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

3ο & 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ          ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 2                   Απ. Παύλου 1 ΒΕΡΟΙΑ

124

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΓΚΑΓΚΑΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
Εως : ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

3ο & 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ            ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 3                   Απ. Παύλου 1 ΒΕΡΟΙΑ

125

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΕΜΕΤΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
Εως : ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

3ο & 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ                      ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 4             Απ. Παύλου 1 ΒΕΡΟΙΑ

126

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΚΑΚΑΒΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Εως : ΚΕΧΑΙΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ
1η αίθουσα δεξιά
είσοδος 16ης Οκτωβρίου 5
(από Νηπ/γείο) ΒΕΡΟΙΑ

127

ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΚΗΙΜΙΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ Εως : ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ 

1η αίθουσα αριστερά είσοδος 16ης Οκτωβρίου 5 (από Νηπ/γείο) ΒΕΡΟΙΑ

128

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΚΥΡΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Εως : ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ  ΙΣΟΓΕΙΟ
2η αίθουσα αριστερά
είσοδος 16ης Οκτωβρίου 5
(από Γυμναστήριο) ΒΕΡΟΙΑ

129

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΜΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
Εως : ΜΠΑΝΤΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ                 3η αίθουσα αριστερά είσοδος 16ης Οκτωβρίου 5 (από Γυμναστήριο) ΒΕΡΟΙΑ

130

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΞΕΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος ΟΡΟΦΟΣ
1η αίθουσα δεξιά
είσοδος 16ης Οκτωβρίου 5
(από Γυμναστήριο) ΒΕΡΟΙΑ

131

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΞΙΜΙΤΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος ΟΡΟΦΟΣ
1η αίθουσα αριστερά
είσοδος 16ης Οκτωβρίου 5
(από Γυμναστήριο) ΒΕΡΟΙΑ

132

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΠΑΠΑΧΑΡΙΤΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ο κτίριο 1ος ΟΡΟΦΟΣ
2η αίθουσα αριστερά Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

133

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ο κτίριο, 1ος ΟΡΟΦΟΣ
3η αίθουσα αριστερά Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

134

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΤΟΨΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ο κτίριο, 1ος ΟΡΟΦΟΣ
3η αίθουσα δεξιά Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

135

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΤΡΑΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΤΣΟΥΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ο κτίριο 1ος ΟΡΟΦΟΣ
4η αίθουσα δεξιά Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

136

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΥΓΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΩΡΟΛΟΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ο κτίριο 1ος ΟΡΟΦΟΣ
5η αίθουσα δεξιά Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

137

ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΕΣΗΣ

Από : ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Εως : ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΗΣ

138

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ και β) Εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των 5202, 5503 στρατιωτικών μονάδων

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

 ΙΣΟΓΕΙΟ           

     2η αίθουσα δεξιά Κοντογεωργάκη 15 

ΒΕΡΟΙΑ

139

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

α) Από : ΒΕΖΕΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Εως : ΔΕΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ και β) Εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των 5201, 5509 στρατιωτικών μονάδων

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

ΙΣΟΓΕΙΟ          

     3η αίθουσα δεξιά
Κοντογεωργάκη 15 

ΒΕΡΟΙΑ

140

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

α) Από : ΔΗΜΑΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Εως : ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ και β) Εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των 5203,5511,5514,5515,

5518 στρατιωτικών μονάδων

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

 1ος ΟΡΟΦΟΣ  

      1η αίθουσα αριστερά
Κοντογεωργάκη 15

 ΒΕΡΟΙΑ

141

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

α) Από : ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΚΑΦΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ και β) Εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της Σχολής Μετ/σης και Επ/σης ΕΛ.ΑΣ. Β.Ε. και του Επιτελείου της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ημαθίας

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ    

    2η αίθουσα αριστερά
Κοντογεωργάκη 15

 ΒΕΡΟΙΑ

142

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

α) Από : ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ
Εως : ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ και β) Εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Αστυνομικού Τμήματος και του Τμήματος Τροχαίας Βέροιας

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ     

   1η αίθουσα δεξιά Κοντογεωργάκη 15

 ΒΕΡΟΙΑ

143

ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

α) Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εως : ΜΟΥΜΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ και β) Εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Τμήματος Ασφαλείας Βέροιας και της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Βέροιας 

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

 1ος ΟΡΟΦΟΣ   

     2η αίθουσα δεξιά Κοντογεωργάκη 15 

ΒΕΡΟΙΑ

144

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος ΟΡΟΦΟΣ        3η αίθουσα δεξιά Κοντογεωργάκη 15 ΒΕΡΟΙΑ

145

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΝΟΧΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΠΑΣΒΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος ΟΡΟΦΟΣ        4η αίθουσα δεξιά Κοντογεωργάκη 15 ΒΕΡΟΙΑ

146

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΠΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΣΙΑΦΛΙΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ               1η αίθουσα αριστερά Αριστοτέλους 2 ΒΕΡΟΙΑ

147

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ               2η αίθουσα αριστερά Αριστοτέλους 2 ΒΕΡΟΙΑ

148

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΤΖΙΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ
Εως : ΤΣΟΛΟΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος ΟΡΟΦΟΣ         1η αίθουσα δεξιά Αριστοτέλους 2 ΒΕΡΟΙΑ

149

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

2ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΩΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος ΟΡΟΦΟΣ        2η αίθουσα δεξιά Αριστοτέλους 2 ΒΕΡΟΙΑ

150

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΑΒΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΒΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ               1η αίθουσα αριστερά
Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

151

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΒΑΔΟΛΑ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ               1η αίθουσα δεξιά
Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

152

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΓΙΑΡΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΔΗΜΟΥΛΙΑΡΑ ΒΑΙΑ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ               3η αίθουσα δεξιά
Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

153

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 4
Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

154

ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εως : ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΟΒΗ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

 1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 5

Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

155

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΚΑΡΑΓΙΑΛΙΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ
Εως : ΚΟΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 6
Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

156

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΚΟΙΜΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Εως : ΛΑΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΕΡΟΙΑΣ

 ΙΣΟΓΕΙΟ 1η αίθουσα αριστερά                 

     Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

157

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΛΑΓΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΕΡΟΙΑΣ

 ΙΣΟΓΕΙΟ 2η αίθουσα αριστερά
      Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

158

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΠΙΔΑ
Εως : ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΕΡΟΙΑΣ

 ΙΣΟΓΕΙΟ 3η αίθουσα αριστερά
      Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

159

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΜΠΙΑΝΚΙΝΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΟΡΔΟΥΛΙΔΟΥ ΣΗΜΕΛΑ

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος ΟΡΟΦΟΣ
4η αίθουσα αριστερά
Καρατάσου 16 ΒΕΡΟΙΑ

160

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΠΑΡΝΑΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ                     ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 001
Δαιδάλου &Λυσίου 1 ΒΕΡΟΙΑ

161

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Εως : ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ                         ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 002
Δαιδάλου & Λυσίου 1 ΒΕΡΟΙΑ

162

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΣΠΥΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 102         Δαιδάλου& Λυσίου 1 ΒΕΡΟΙΑ

163

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Εως : ΤΟΥΤΟΥΝΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 103           Δαιδάλου & Λυσίου 1 ΒΕΡΟΙΑ

164

ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΤΟΨΑΧΑΛΙΔΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ Εως : ΤΥΦΛΙΔΟΥ ΧΛΟΗ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 105           Δαιδάλου & Λυσίου 1 ΒΕΡΟΙΑ

165

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

3ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΥΓΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΩΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 106           Δαιδάλου & Λυσίου 1 ΒΕΡΟΙΑ

166

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΒΑΛΚΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΙΣΟΓΕΙΟ  αίθουσα Νο 4
Ακροπόλεως 12 ΒΕΡΟΙΑ

167

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΓΚΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 5 Ακροπόλεως 12 ΒΕΡΟΙΑ

168

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΖΓΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 6          Ακροπόλεως 12 ΒΕΡΟΙΑ

169

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΖΕΓΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
Εως : ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 8 Ακροπόλεως 12 ΒΕΡΟΙΑ

170

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΚΑΛΟΥΣΗ ΟΛΓΑ
Εως : ΚΟΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 10 Ακροπόλεως 12 ΒΕΡΟΙΑ

171

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΚΟΙΜΤΖΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
Εως : ΛΑΝΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 12 Ακροπόλεως 12 ΒΕΡΟΙΑ

172

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΛΑΝΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Εως : ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 6 Μπελογιάννη 2 ΒΕΡΟΙΑ

173

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΜΟΥΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΟΡΤΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 5 Μπελογιάννη 2 ΒΕΡΟΙΑ

174

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΟΡΤΚΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 2
Μπελογιάννη 2 ΒΕΡΟΙΑ

175

ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΠΕΡΠΕΛΚΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Εως : ΣΕΡΕΜΕΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 1 Μπελογιάννη 2 ΒΕΡΟΙΑ

176

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Εως : ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 9
Μπελογιάννη 2 ΒΕΡΟΙΑ

177

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΤΑΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 8
Μπελογιάννη 2 ΒΕΡΟΙΑ

178

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ

Από : ΤΣΙΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Εως : ΨΥΛΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 10 Μπελογιάννη 2 ΒΕΡΟΙΑ

179

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ
ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΑΛΟΧΑΝ ΦΕΛΙΤΣΙΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ

180

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

4ο ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ

Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ

181

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Από : ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
1η αίθουσα δεξιά

182

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Από : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΨΩΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
1η αίθουσα αριστερά

183

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΜΜΟΥ

Από : ΑΓΝΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΜΟΥ

184

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣΩΜΑΤΩΝ

Από : ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΛΟΥΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΣΩΜΑΤΩΝ
1η αίθουσα αριστερά
1ος ΟΡΟΦΟΣ

185

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣΩΜΑΤΩΝ

Από : ΜΑΛΙΑΡΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
Εως : ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΣΩΜΑΤΩΝ
1η αίθουσα δεξιά
1ος ΟΡΟΦΟΣ

186

ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ

α) Από : ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣΕως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ και β) Εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Τμήματος Διαχείρισης Μετ/σης Ημαθίας

ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ 

1η αίθουσα δεξιά

187

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ
ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

Από : ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ)

188

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ

Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΧΩΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ
1η αίθουσα δεξιά

189

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ
ΜΙΚΡΗΣ ΣΑΝΤΑΣ

Από : ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ         Μ. ΣΑΝΤΑΣ
(ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ)
1η αίθουσα αριστερά

190

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΒΕΡΜΙΟΥ

Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Εως : ΚΑΠΡΙΝΗ ΑΘΗΝΑ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΙΣΟΓΕΙΟ αίθουσα Νο 01 Ξενοφώντος 11 ΒΕΡΟΙΑ

191

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΒΕΡΜΙΟΥ

Από : ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΑΘΗΝΑ
Εως : ΛΥΧΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 1 Ξενοφώντος 11 ΒΕΡΟΙΑ

192

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΒΕΡΜΙΟΥ

Από : ΜΑΚΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εως : ΠΡΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 3 Ξενοφώντος 11 ΒΕΡΟΙΑ

193

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΒΕΡΜΙΟΥ

Από : ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΨΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
1ος ΟΡΟΦΟΣ αίθουσα Νο 4 Ξενοφώντος 11 ΒΕΡΟΙΑ

194

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ
ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ
1η αίθουσα αριστερά

195

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΡΑΧΗΣ

Από : ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΦΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΧΗΣ
1η αίθουσα δεξιά

196

ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΡΑΧΗΣ

Από : ΝΤΑΓΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Εως : ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΚΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΧΗΣ 2η αίθουσα αριστερά

197

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
1η αίθουσα αριστερά

198

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Εως : ΨΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
1η αίθουσα δεξιά

199

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

Από : ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΜΗΤΣΙΟΚΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
1η αίθουσα αριστερά

200

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

Από : ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
3η αίθουσα αριστερά

201

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Από : ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
Εως : ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1η αίθουσα αριστερά

202

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Από : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Εως : ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2η αίθουσα αριστερά

203

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Από : ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΡΟΣ ΓΚΡΑΖΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3η αίθουσα αριστερά

204

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Από : ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΨΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5η αίθουσα αριστερά

205

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
Εως : ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
1η αίθουσα αριστερά

206

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

Από : ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΠΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
3η αίθουσα αριστερά

207

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

Από : ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
Εως : ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
5η αίθουσα αριστερά

208

ΒΕΡΟΙΑΣ 

ΔΟΒΡΑ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ

Από : ΑΙΒΑΖΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ Εως : ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 

1η αίθουσα αριστερά

209

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ

Από : ΛΙΑΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
2η αίθουσα αριστερά

210

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΦΥΤΕΙΑΣ

Από : ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
Εως : ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
1η αίθουσα αριστερά

211

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΒΡΑ

ΦΥΤΕΙΑΣ

Από : ΛΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΦΥΤΕΙΑΣ
2η αίθουσα δεξιά

212

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ

Από : ΑΝΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΔΟΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ
ΙΣΟΓΕΙΟ
1η αίθουσα αριστερά Νο 1

213

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ

Από : ΔΟΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
Εως : ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ ΙΣΟΓΕΙΟ                                2η αίθουσα αριστερά Νο 2

214

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ

Από : ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ ΙΣΟΓΕΙΟ                                 1η αίθουσα δεξιά Νο 3

215

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΔΑΣΚΙΟΥ

Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΜΠΟΥΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΔΑΣΚΙΟΥ
1η αίθουσα δεξιά

216

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΔΑΣΚΙΟΥ

Από : ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΣΚΙΟΥ
1η αίθουσα αριστερά

217

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ

Από : ΑΓΓΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
Εως : ΧΟΡΜΟΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ

218

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ
ΧΑΡΑΔΡΑΣ-ΕΛΑΦΙΝΑΣ

Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΓΝΗ
Εως : ΤΣΙΩΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΡΑΔΡΑΣ

219

ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΣΦΗΚΙΑΣ

Από : ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΦΗΚΙΑΣ

 αίθουσα κεντρική

220

ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

ΣΦΗΚΙΑΣ

Από : ΜΑΛΙΚΟΤΣΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ Εως : ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΦΗΚΙΑΣ 

αίθουσα δυτική


 

Β) Εκλογείς που είναι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους ετεροδημοτών και διαμένουν στην εκλογική περιφέρεια Ν. Ημαθίας:

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 

ΕΔΡΑ 

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ 

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 

1ο 

Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Ετεροδημοτών
Ν. Κοζάνης 

(Αμιγές)

 

Βέροια

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο κτίριο,  2ος όροφος 

1η αίθουσα αριστερά Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

 

Ετεροδημότες Εκλογείς βασικής εκλογικής περιφέρειας ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο

Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Ετεροδημοτών 

(Μικτό)

 

Βέροια

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1ο κτίριο,  2ος όροφος 

2η αίθουσα αριστερά Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

Ετεροδημότες Εκλογείς βασικών εκλογικών περιφερειών :

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ, ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΑΡΤΗΣ,

Α' ΑΘΗΝΩΝ,

Β1' ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ,  

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ, ΗΛΕΙΑΣ, 

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ, 

Α΄ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ, ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ,  ΕΥΒΟΙΑΣ, Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΔΡΑΜΑΣ, ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3ο 

Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Ετεροδημοτών 

(Μικτό)

 

Βέροια

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ο κτίριο,  2ος όροφος 

2η αίθουσα δεξιά Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

Ετεροδημότες Εκλογείς βασικών εκλογικών περιφερειών :

ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΠΡΕΒΕΖΗΣ, ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ, ΚΑΒΑΛΑΣ,  ΛΑΡΙΣΗΣ, ΛΕΣΒΟΥ, ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΡΕΘΥΜΝΗΣ, ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ, ΚΙΛΚΙΣ, ΚΥΚΛΑΔΩΝ, ΧΑΝΙΩΝ ΦΛΩΡΙΝΗΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ, ΡΟΔΟΠΗΣ, ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

4ο 

Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Ετεροδημοτών 

(Μικτό)

 

Βέροια

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1ο κτίριο,  2ος όροφος 

3η αίθουσα δεξιά 

Κουντουριώτη 8 ΒΕΡΟΙΑ

Ετεροδημότες Εκλογείς βασικών εκλογικών περιφερειών :

ΕΒΡΟΥ, Α' ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ, ΣΕΡΡΩΝ, 

Β' ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ, ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ,

ΠΕΛΛΗΣ, ΠΙΕΡΙΑΣ


 

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ