Παιδικά ρούχα - Πακέτα Βάπτισης Papillonkids.gr

Βραβεύσεις διακεκριμένων αθλητών στα πλαίσια των Ελευθερίων της Βέροιας (βίντεο)

 

Στο πλαίσιο του εορτασμού των Ελευθερίων της πόλης όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, ο Δήμος Βέροιας βράβευσε τους αθλητές, τις ομάδες και τους προπονητές της πόλης μας που διακρίθηκαν σε Πανελλήνιους, Βαλκανικούς, Μεσογειακούς, Πανευρωπαϊκούς, Παγκόσμιους και Ολυμπιακούς αθλητικούς αγώνες καθώς επίσης και καλλιτέχνες που διακρίθηκαν σε αντίστοιχους Πανελληνίους και Διεθνείς καλλιτεχνικούς διαγωνισμούς οι οποίοι διεξήχθηκαν από τον Οκτώβριο 2018 έως τον Σεπτέμβριο 2019, καταλαμβάνοντας την 1η, 2η, και 3η θέση.

Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του Χώρου Τεχνών.

 

Βέροια - Χώρος Τεχνών - Απονομές τιμών και διακρίσεων 14/10/2019

 

Απονομή της ευφήμου μνείας:

  • Στον Τσαπάρα Αντώνιο, για τη δωρεά προς το Δήμο Βέροιας ενός αγάλματος «Κόρη της Βέροιας» από την ιδιωτική του συλλογή

  • Στην Μανούσου Αθηνά, υπάλληλο στο Τμήμα Καθαριότητας του Δήμου Βέροιας, για την ευγενική πράξη να παραδώσει άμεσα στον ιδιοκτήτη του, τσαντάκι με χρήματα και πολύτιμα έγγραφα το οποίο εντόπισε κατά τη διάρκεια της υπηρεσίας της

  • Στους Χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Βέροιας: 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ «ΒΕΡΟΙΑ» 

ΜΠΙΚΑΣ Α.Ε. 

ΜΠΟΥΝΤΖΟΛΑΣ Δ. & ΣΙΑ Ο.Ε. 

ΥΙΟΙ Γ. ΓΑΛΙΚΑ Ο.Ε. 

ΕΛΑΙΣ – UNILEVER - ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ 

MAGIC MISSION 

4ο Π.Υ. του ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 

ΝΟΥΝΟΥ – ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 

Σ. ΚΑΝΔΥΛΑΣ Α.Ε. 

ΛΙΝΤΛ ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε.

ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 

ΜΑΖΙ ΜΑΡΚΕΤ

ΑΙΓΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΥΣΕΙΣ/ΔΑΝΑΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. 

MR. TONY 

Ι. ΜΠΟΥΤΑΡΗΣ & ΥΙΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ – ΝΑΟΥΣΑ 

ΚΟΡΜΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ –ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΥΛΑΣ

ΑΓΡΟΤΥΠ Ε.Π.Ε. 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ 

ΚΥΛΙΝΔΡΟΜΥΛΟΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α.Ε. 

ΚΥΛΙΝΔΡΟΜΥΛΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΥΛΟΙ ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΟΙΚΟΜΙΔΗ 


 

  • ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018-2019

Για την παροχή δωρεάν διδασκαλίας σε οικονομικά αδύναμους μαθητές κατά το σχολικό έτος 2018-2019

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

ΑΖΗ  ΗΛΙΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ

ΚΑΡΑΛΗ  ΚΑΛΟΥΔΑ 

ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ 

ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΜΟΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΠΑΤΙΑΚΑ  ΕΙΡΗΝΗ 

ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΦΥΣΙΚΟΙ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- 

 

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΣΧΕΔΙΟΥ

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ 

ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ 

ΧΗΜΙΚΟΙ

ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΜΑΡΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΆΠΑΡΗ ΑΣΗΜΩ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΜΙΡΑ 

ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΡΩ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

ΠΕΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΟΙ

ΒΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΙΓΓΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

  • Στους Εθελοντές του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας 

Για την παροχή υπηρεσιών πρωτοβάθμιας υγείας και ψυχοκοινωνικής στήριξης σε ευπαθείς ομάδες πληθυσμού (ανασφάλιστους , απόρους, οικονομικούς  μετανάστες, πολιτικούς πρόσφυγες) κατά την χρονική περίοδο από τον Οκτώβριο του 2018 έως τον Σεπτέμβριο του 2019.

ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΙ

ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ

ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ

ΚΟΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ    

ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ

ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΙ

ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ  

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

ΤΣΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΙ

ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ

ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ

ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ

ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΘΟΛΟΓΟΙ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΙΔΙΚΗ  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ

ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΖΩΗ 

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ

ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ

ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ

 

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ

ΩΡΛ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΥΔΑΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ 

ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

 

Στο σημείο αυτό θα περάσουμε στις βραβεύσεις που αφορούν διακρίσεις αθλητικών σωματείων και αθλητών

 

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ «ΑΙΓΕΣ»

 

  • Τουλίκας Νικόλαος 2η Θέση στα 10 χλμ & 2η Θέση στα 5 χλμ στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019

  • Καφές Θεόδωρος 1η  Θέση στη Σφαιροβολία στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ»

  • Πετράκης Κωνσταντίνος 7η Θέση στην κατηγορία SBX στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Para Snowboard

  • Καραγιάννης Θωμάς-Αριστοτέλης 1η Θέση στο Ατομικό Ανδρών και στο Διπλό Μικτό και  2η Θέση στο Διπλό Ανδρών στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Para Badminton 2019 και 3η Θέση στο ομαδικό ανδρών στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019

 

  • Κοντονής Κωνσταντίνος  1η Θέση στον Ακοντισμό και 2η Θέση στη Δισκοβολία στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019

  • Ζόννι Στέφανος 2η Θέση & 3η Θέση στο Ατομικό και Ομαδικό Ανδρών στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019

  • Χαρακλιάς Παντελής-Δημήτριος 2η Θέση & 3η Θέση στο Ομαδικό και Ατομικό Ανδρών Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019

  • Τσιάμης Θεολόγος 3η Θέση στο Ομαδικό Ανδρών Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019

  • Αντωνιάδου Φωτεινή 2η Θέση στο Ατομικό Γυναικών Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019

  • Γαλανούδης Ελισσαίος  1η Θέση στη Δισκοβολία και την 2η  Θέση στον Ακοντισμό Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019

  • Γουρλομάτης Παναγιώτης 2η Θέση στα 100μ και στα 400μ Ανδρών πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019

Προπονητές: Φερφέλης Κωνσταντίνος, Αλμπανίδης Κωνσταντίνος, Καραϊωσήφ Αλέξανδρος

 

ΑΠΣ ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 

1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

  • Αγερίδης Στρατής

  • Βασιλειάδης Κώστας

  • Ζαμάνης Παναγιώτης

  • Καμπάς Γιάννης

  • Καλογέρι Ένι

  • Κερλίδης Δημήτρης

  • Μαρκάκης Κώστας

  • Μαρκάκης Νίκος

  • Μπαλτζής Άγγελος

  • Μυλωνάς Παναγιώτης

  • Στεφανόπουλος Άγγελος

  • Σιοκιούρογλου Ευτύχης

  • Τζορτζίνης Αλέξανδρος

  • Τόσκας Ιορδάνης

  • Τσάγκαρος Γιάννης

  • Ταπαντζής Χρήστος

  • Χατζηπαναγιωτίδης Μάνος

 

Προπονητές: Παπαδόπουλος Αλέξανδρος, Χατζηπαρασίδης Τάσος 

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 

ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ HANDBALL ΠΑΙΔΩΝ

  • Γκιλιόπουλος Θεόδωρος 

  • Ελευθεριάδης Παναγιώτης

  • Εμμανουηλίδης Στυλιανός

  • Ζαμάνης Πέτρος

  • Καραγιοβάνης Χαράλαμπος

  • Κατράνας Απόστολος

  • Καρανάτσιος Αντώνιος

  • Κουζούπης Ανδρέα Άνθιμος

  • Λυκοστράτης Γρηγόριος-Νικόλαος

  • Μουπασιρίδης Θεμιστοκλής

  • Μπισιρόπουλος Γιώργος

  • Νιώπας Αχιλλέας

  • Παπαγιάννης Χρήστος

  • Πετρομελίδης Ιωακείμ

  • Στανκίδης Κωνσταντίνος

  • Χουδαβερδόγλου Κωνσταντίνος

  • Τζωρτζίνης Νικόλαος

  • Στεφανόπουλος Αλέξανδρος-Δημήτριος

Προπονητής: Σαράφης Κύρος

 

2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ HANDBALL ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’

  • Αρχάγγελου Μαρκέλλα 

  • Αφεντουλίδου Κατερίνα-Ελένη

  • Βακαλφώτη Αντιγόνη

  • Βήτου Αθανασία

  • Γιαννοπούλου Παναγιώτα

  • Δημητρίου Ειρήνη

  • Μπινιόλα Ευαγγελία

  • Παπά Εμμανουέλα 

  • Παπάζογλου Ερωφίλλη 

  • Παπαθεοχαρίδου Σταυρούλα

  • Πιπελίδου Αντωνία

  • Σαρηγιαννίδου Μαριλένα 

  • Σιαραψή Αναστασία

  • Στανκίδου Θωμαή

  • Τάκη Μαίρη

  • Τσουφλίδου Βασιλική

  • Ζαχαριάδου Χριστίνα

Προπονήτρια: Μουταφίδου Ρένα

 

HIP-HOP (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΙΖΟΝΑ ΤΩΝ Η.Π.Α. 

  • Παπανώτα Δήμητρα

  • Πινακούδη Ροδόπη

  • Τσαλουκίδου Όλγα

  • Σπανού Ελένη

  • Εμμανουήλ Ελένη

  • Ζουμπουλίδου Ευγενία

  • Πανίδου Σοφία

  • Πατσιαβούρα Μερόπη

  • Μπόσμαλη Ιωάννα

 

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

Κιάτση Αικατερίνη 2η θέση στο σχοινί & 3η θέση στην κορδέλα Πανελ. Πρωτ. Νεανίδων

Μηχαηλίδου Ελευθερία 2η θέση στο σχοινί Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων 

Ντόκα Ελένη 3η θέση στο σχοινί Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων

Ελμασλάρι Μαρίλια 2η θέση στο χωρίς όργανο Πανελλ. Πρωτάθλημα Παγκορασίδων

Προπονήτριες: Μωυσιάδου Αικατερίνη, Μιχαήλ Γκέρμαν, Παυλίδου Μαρία, Χαβιαροπούλου Αργυρώ

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

 

ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ  ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΤΙΣ: 

  • Παπαχαραλάμπους Όρε Αντωνία

  • Καμπουρίδου Ευγενία

  • Βοργιατζίδου Ελένη-Στυλιανή

 

ΓΙΑ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ ΣΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΤΟΥΣ:

  • Ντάγια Μιχαέλα

  • Σαλασίδη Χαράλαμπο

 

ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΤΙΣ: 

  • Παλάσκα Μαρία

  • ΚαλαΪτζή Σταυρούλα-Παρασκευή

Προπονήτρια: Παπαδοπούλου Έλσα

 

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8-10 ΧΡΟΝΩΝ

  • Γεροντίδου Κέλλυ

  • Γεωργιάδου Στυλιανή

  • Καπετανάκη Ελισάβετ

  • Δαμιανίδου Ελενα

  • Γρηγοριάδου Αικατερίνη

  • Κιάτση Χρύσα

  • Μαλογιάννη Αικατερίνη

  • Λουκίδου Ράνια

  • Μπαρμπαρούση Αθηνά

  • Νταλιμπίρα Μαρία 

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10-12 ΧΡΟΝΩΝ

  • Ιωάννου Γαλήνη

  • Παπαζλή Θωμαή

  • Παπαζλή Δέσποινα

  • Σαρηγιαννίδου Μαριλένα

  • Τσιαπράζη Αικατερίνη

  • Τραπεζανλίδου Ελισάβετ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12-14 ΧΡΟΝΩΝ

  • Κατσικάρη Σοφία

  • Κριαρά Ελπίδα

  • Μπουζίκα Παναγιώτα

  • Νικόλτση Έλλη

  • Παπαζλή Σταυρούλα

  • Φασίδου Ξένια

  • Αφένδρα Ευαγγελία

 

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • Γερακοπούλου Αικατερίνη

  • Εμμανουήλ Ελένη

  • Ζουμπουλίδου Ευγενία

  • Παπανώτα Δήμητρα

  • Πινακούδη Ροδόπη

  • Τζίμπουλα Δέσποινα

  • Καγκελίδου Νίνα-Κωνσταντίνα

  • Τσόγκα Καλιθέα

  • Χαβιαροπούλου Αργυρώ

Προπονήτριες: Μωυσιάδου Αικατερίνη, Χαβιαροπούλου Αργυρώ, Παυλίδου Μαρία

 

 ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΧΟΡΟΣ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΒΥ

  • Κότσιφα Μαρία

  • Κοτσιόφτη Ανθή

  • Κοτσιόφτη Κυριακή

  • Ζησιοπούλου Αθανασία

  • Μαυροπούλου Αγγελική

  • Καρατζιά Μιχαέλα

  • Κουτσογιάννη Αικατερίνη

  • Πουτακίδου Ελεάνα

  • Γερομιχαλού Μαρίσα

  • Τραπενζαλίδου Σμαράγδα

  • Πολυχρωνίου Ιόλη

  • Ορφανίδου Άννα-Βαρβάρα

  • Στρατή Κάτια

  • Πετρίδου Αθανασία

  • Μιχαήλ Αικατερίνη

  • Στεφανίδου Παναγιώτα

 

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUVENILE

  • Μπαρμπαρούση Αθηνά

  • Γεωργιάδου Στέλλα

  • Καπετανάκη Ελισάβετ

  • Ηλιάδου Ελένη

  • Γεροντίδου Κέλλυ

  • Κιάτση Χρύσα

  • Δαμιανίδου Έλενα

  • Νταλμπίρα Μαρία

  • Τουλίκα Δέσποινα

  • Μαυρίδου Χρυσούλα

  • Ζαμάνη Μαρία

  • Γρηγοριάδου Αικατερίνη

  • Πίπου Αρχοντούλα

  • Γερουλίδου Πηνελόπη

  • Κότσιφα Μαρία

  • Ανδρέου Άννα

  • Παπαζλή Θωμαή

  • Παπαζλή Δέσποινα

  • Λουκίδου Ράνια

  • Δημητριάδου Αλίκη

  • Ιωάννου Γαλήνη

  • Σούλι Αλέσια

  • Μαλογιάννη Αικατερίνη

3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR 

  • Κατσικάρη Σοφία

  • Γεωργιάδου Νίκη

  • Παπαποστόλου Μαρία

  • Μπουζίκα Παναγιώτα

  • Γεωργιάδου Στέλλα

  • Χαλατζιούκα Μελίνα

  • Στογιάννου Βασιλική

  • Αναστασίου Εμμανουέλα

  • Χονδραντώνη Μαρία-Ειρήνη

  • Σαββίδου Μελίνα

  • Χρισοστομίδου Μαρία

  • Σαρίογλου Δανάη

  • Φασίδου Ξένια

  • Ντακλή Ιωάννα

  • Τσερκέζη Χριστίνα

  • Τραπεζανλίδου Ελισάβετ

 

1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR’S SOLO  

  • Γεωργιάδου Στέλλα

 

2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUVENILE’S SOLO  

  • Μπαρμπαρούση Αθηνά

  • Καπετανάκη Ελισάβετ

 

ΣΤΙΒΟΣ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

  • Στάμο Αναστάσιο 2η θέση στα 20.000μ. Βάδην Νέων-Ανδρών και 2η θέση στα 10.000μ. Βάδην Εφήβων 

  • Κελεπούρη Άνθιμο 3η θέση στα 10.000μ. Εφήβων και 8η θέση στα 5.000μ. Βάδην στην Ολυμπιάδα Παίδων

  • Ζησιό Θανάση 2η θέση στα 80μ.και 3η θέση στο Ύψος Παμπαίδων

  • Αθανασάκη Παναγιώτη 1η θέση στα 600μ. Παμπαίδων

  • Τζίμα Αγγελική 3η θέση στα 3.000μ. Βάδην Παγκορασίδων

ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΣΤΙΒΟΣ)

  • Υφαντίδου Σοφία 5η θέση στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο Ομάδων στον Ακοντισμό και 1η θέση στον Ακοντισμό Γυναικών

  • Τζιμογιάννη Ολυμπία 2η θέση στο Έπαθλο Νέων Γυναικών

  • Μποχώρη Δήμητρα 2η θέση στα 20.000μ. Βάδην Νέων Γυναικών

  • Ιωαννίδου Ελένη 12η θέση στα 800μ. στην Ολυμπιάδα Κορασίδων

  • Πασχούλα Αμαλία-Άννα 3η θέση στα 80μ. Παγκορασίδων

  • Μπαρμπαρούση Ηλία 2η θέση στα 3000μ. Βάδην 

  • Κελεπούρη Μιχάλη 3η θέση στα 10.000μ. Βάδην στο Παν/νιο Σχολικό Πρωτάθλημα 

 

Α.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ

  • Βρανά Ελισάβετ

  • Μίλη Μαρία – Ελένη

  • Ζούγιου Ελένη

  • Παυλίδου Φωτεινή

  • Χουδαβερδόγλου Μαρία

1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

  • Τσιαπανίτη Ευθαλία

  • Σιαφαρίκα Μαρία

  • Τσικερδάνου Ελευθερία

  • Πρελορέντζου Βασιλική

  • Παπαδοπούλου Ναταλία

1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

  • Κρεμλίδου Φωτεινή

Προπονήτρια: Μαργαρίτα Ατανάσοβα 

ΚΕΠΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ 

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ (VERIA DANCE FESTIVAL)

Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 7-8 ΕΤΩΝ 

  • ΒΑΪΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

  • ΓΑΛΑΝΗ ΧΙΟΝΙΑ

  • ΖΕΡΝΟΥ-ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΣΕΜΙΝΑ

  • ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 

  • ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ

  • ΠΕΡΙΣΙΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

  • ΣΕΡΕΜΕΤΑ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑ

  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΘΗ

  • ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

 

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 8-10 ΕΤΩΝ 

  • ΤΣΟΥΛΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 

  • ΠΕΛΤΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 

  • ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 

  • ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 

  • ΚΩΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 

  • ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

  • ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 

  • ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 

  • ΜΙΚΑΗ ΑΝΝΑ 

  • ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 

  • ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 

  • ΓΚΑΒΑΝΑ ΝΙΚΗ 

  • ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 

  • ΔΟΜΠΡΗ ΖΩΗ 

  • ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ 

  • ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΑΝΑ 

  • ΖΟΥΜΟΥΛΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 

Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 10-12 ΕΤΩΝ 

ΑΓΓΕΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΓΟΥΡΑΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΧΑΤΖΗΛΕΥΤΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΚΑΒΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΡΓΥΡΩ

ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΖΙΩΓΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 

Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 14-16 ΕΤΩΝ 

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΚΑΡΑΦΟΛΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΝΙΚΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΡΑΚΙΤΖΗ ΗΡΩ

ΧΩΜΑΤΑ ΕΒΙΤΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΡΟΓΚΑΒΑ ΜΑΡΙΑ

 

Δασκάλα: Λενικάκη Μαυρέτα

ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

Γ.Α.Σ. “ΕΡΜΗΣ” 

  • Ντιβανίδης Αναστάσιος  3η  Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης (Μονό και διπλό κατηγορία Ε2)

  • Λαζαρίδου Ελένη 1η  Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης (Μονό και Διπλό κατηγορία Ε2) και 2η  Θέση στα Masters

  • Σιδηροπούλου Μαριαλίνα 1η  Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης (Διπλό κατηγορία Ε2)

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 

  • Παπαϊωάννου Γρηγόρης 1η  Θέση σε τριεθνές τουρνουά κάτω των 10 ετών

 

ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 

  • Μανωλοπούλου Άνθια  1η  Θέση στο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Ε2  Αντισφαίρισης (Διπλό Κοριτσιών  κατηγ. μέχρι 12 ετών)

 

Α.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

  • Φύκατας Μιχαήλ 3η  Θέση στα 400μ. Μικτή-Ατομική Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Εφήβων-Νεανίδων 2019

  • Αντωνιάδου Φανή 5η  Θέση στα 100μ. Ελεύθερο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Εφήβων-Νεανίδων 2019

  • Αντωνιάδου Ελένη 2η  Θέση στα 50μ. Ύπτιο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παμπαίδων -Παγκορασίδων 2019

  • Βασιλειάδου Πολυξένη 5η  Θέση στα 200μ. Πρόσθιο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παμπαίδων -Παγκορασίδων  2019

  • Φύκατας Γεώργιος 1η  Θέση στα 200μ. Ύπτιο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παίδων-Κορασίδων 2019

  • Μπαρμπαρούσης Γεώργιος 2η  Θέση στα 400μ. Μ.Α. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παίδων-Κορασίδων 2019

  • Αντωνιάδης Θεόδωρος 2η  Θέση στα 50μ. και 100μ. Ύπτιο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παίδων-Κορασίδων 2019

Προπονητής: Θεοδωρίδης Χρήστος

ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑ 

  • Γιαννουλάκης Χρήστος  του συλλόγου ΒΕΡ  2η θέση στο αγώνισμα 1,5km Ελεύθερο στην κατηγορία Παμπαίδων Κύπελλο Ελλάδος Δρόμου Αντοχής της Ελληνικής Ομοσπονδίας Χειμερινών Αθλημάτων

  • Νταούφα Νικήτα Αθλητή του Σ.Χ.Ο. Βέροιας 2η θέση στο αγώνισμα CC CROSS στην κατηγορία Παμπαίδων και 3η θέση στο αγώνισμα 1,5km Ελεύθερο στην κατηγορία Παμπαίδων Κύπελλο Ελλάδος Δρόμου Αντοχής της Ελληνικής Ομοσπονδίας Χειμερινών Αθλημάτων

 

ΠΑΝΗΜΑΘΪΑΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ 

  • Κανελλίδης Τηλέμαχος Χάλκινο Μετάλλιο ΚUMITE Ανδρών 67kg

  • Βίκυ Πανετσίδου Χάλκινο Μετάλλιο ΚUMITE Γυναικών 68kg

  • Μπαλτζή Ιωάννα Χρυσό Μετάλλιο κατηγορία U21

  • Τσαγκερά Σοφία Χάλκινο Μετάλλιο ΚΑΤΑ Νεανίδων

  • Μπαλτζή Μαργαρίτα Χάλκινο Μετάλλιο ΚΑΤΑ Νέων Γυναικών

  • Εμμανουηλίδης Γεώργιος Χάλκινο Μετάλλιο ΚUMITE Νέων Ανδρών

Προπονητές: Πανετσίδης Νικόλαος, Πανετσίδης Ανδρέα, Χασιώτου Ειρήνη

 

Γ.Α.Σ. ΔΙΑΣ ΚΑΡΑΤΕ 

  • Κωνσταντή Δημητριάδου Ζωή-Μαρία 1η Θέση στην Αυτοάμυνα Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019

  • Γκέλος Ιωάννης 1η Θέση στη Μάχη Χαμηλών Λακτισμάτων Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019

  • Γκάνη Τζιβέσι 1η Θέση στη Μάχη Χαμηλών Λακτισμάτων Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019

  • Τσαντίλας Εμμανουήλ 1η Θέση στη Μάχη Χαμηλών Λακτισμάτων Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019

  • Τσαντίλας Στέφανος 1η Θέση στη Μάχη Χαμηλών Λακτισμάτων Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019

Προπονητής: Γεροντίδης Αθανάσιος 


 

Α.Σ. “ΡΩΜΙΟΣ” ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ 

Πελέκης Φώτης 1η Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ

Ιγνατιάδου Μαρία 3η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ

Ιωσηφίδης Γιώργος 3η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ

Μπέλλας Γιώργος 3η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ 

 

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 

 

  • 4ο ΓΕΛ Βέροιας 

  • Θώμογλου Σάββας 2η  Θέση στα 200μ. Πρόσθιο στην Παγκόσμια Ολυμπιάδα Νέων και 5η Θέση στα 200μ. Πρόσθιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Εφήβων 

  • Κελεπούρης Μιχαήλ 3η Θέση στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Βάδην 10000μ.

  • Καφετζής Πέτρος 1η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παγκρατίου

 

  • 1ο ΓΕΛ Βέροιας 

  • Βασιλειάδου Ειρήνη 2η  Θέση στην κορδέλα Ρυθμικής Γυμναστικής στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα

  • Φύκατας Μιχαήλ για τον Πανελλήνιο Σχολικό Αγώνα Κολύμβησης 

 

  • 2ο ΓΕΛ Βέροιας 

  • Χωματά Ελισάβετ 2η Θέση στο στεφάνι σε Πανελλήνιους Αγώνες Ρυθμικής Γυμναστικής

  • Μπαρμπαρούσης Γεώργιος  1η Θέση στα 200μ. ύπτιο σε Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες κολύμβησης

  • Αντωνιάδου Φανή-Στυλιανή 1η Θέση στα 50μ. ελεύθερο και 3η θέση στα 100μ. ελεύθερο σε Πανελλήνιους Αγώνες κολύμβησης 

  • Αντωνιάδης Θεόδωρος 2η Θέση στα 100μ. ύπτιο σε Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες Κολύμβησης

 

  • Μουσικό Σχολείο Βέροιας 

 

  • Μπέτσια Ελένη 1η Θέση Πλατύ Σπαθί Νότιο Στυλ στο 20ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ

  • Κωστόπουλος Ιάσων 1η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ

  • Παπαδόπουλος Χρήστος 1η Θέση στον Πανελλήνιο Αγώνες Καράτε 


 

 

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ